Kariera

Co robimy, gdy nie parzymy?

Przewiń po więcej

Pracując w Green Caffè Nero stajesz się częścią rodziny. Razem tworzymy coś wyjątkowego, codziennie dbamy o siebie – to właśnie sprawia nam szczególną radość.

W naszym zespole możesz być sobą. Jesteśmy grupą dynamicznych i różnorodnych osób, które wzajemnie się szanują i wspierają. Każdego dnia wspólnie dokonujemy pozytywnych zmian.

Międzynarodowy

BARISTA ROKU

Każdego roku organizujemy zawody, podczas których wszyscy nasi Bariści stają w szranki o tytuł najlepszego Baristy Green Caffè Nero. Każdy występ to popis umiejętności, techniki i pasji do kawy.
Mistrz Polski rywalizuje z konkurentami z Caffè Nero z całego świata o prestiżowy tytuł International Barista of the Year. Aktualnie mistrzostwo należy do naszej reprezentantki - Agaty!
Oto nasze ulubione momenty z ubiegłorocznych zawodów.

Barista Party

Są takie dwa dni w roku, w których spotykają się wszyscy Bariści Green Caffè Nero po to by zintegrować się i wspólnie celebrować zawodowe sukcesy. Te dwa wydarzenia to Summer i Winter Barista Party. Daj się porwać na parkiet!

Kubek w podróży

Kubek Green Caffè Nero podróżuje wraz Baristami po całym świecie. Odkrywaj z nami najpiękniejsze zakątki!

TO NIE TYLKO PRACA

Poza fantastyczną atmosferą podczas pracy za barem, będziesz się świetnie bawić, czy to na integracji, imprezie Barista Party, czy nawet na Barista Of The Year. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Use of Cookies