Etyka

Ochrona ludzi i środowiska jest dla nas bardzo ważna i stale szukamy różnych sposobów na wprowadzenie innowacji - poprzez etyczne praktyki, redukcję odpadów i recykling.

Przewiń po więcej
Redukcja plastiku

KUBKI WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Od wielu lat współpracujemy z producentem bezpiecznych i wielorazowych kubków KeepCup, aby zapewnić ich dostępność w każdej kawiarni.

Zachęcamy również do korzystania z kubków wielokrotnego użytku, oferując 2 pieczątki za każdą kawę i herbatę na naszej karcie lojalnościowej w naszej aplikacji.

Redukcja plastiku

SŁOMKI PAPIEROWE

W ramach naszego zobowiązania do ograniczenia jednorazowego użytku tworzyw sztucznych, zastąpiliśmy plastikowe słomki słomkami papierowymi we wszystkich naszych kawiarniach.

Kodeks Etyczny

ZRÓWNOWAŻONE ŹRÓDŁA

Wyrośliśmy z małej organizacji, która rozpoczynała karierę w biurze powyżej naszej kawiarni. Od samego początku przyjęliśmy wartości uczciwości, przyzwoitości, ciepła, życzliwości i dążenia do doskonałości. Nasz stosunek do zaopatrzenia w kawę również się do nich stosuje. Jeśli będziemy kontynuować tworzenie doskonałej kawy, musimy byś pewni, że rolnicy uprawiający nasze ziarna są godziwie wynagradzani. W Green Caffè Nero, zawdzięczamy naszą reputację pozyskiwaniu wysokiej jakości ziaren, za które oczywiście płacimy wyższe ceny.

Obecnie zdecydowana większość ziaren z naszej unikalnej mieszanki pochodzi z możliwych do zidentyfikowania i śledzenia źródeł, a my ciężko pracujemy, aby zapewnić, że w ten sposób zamawiane są wszystkie nasze ziarna.

Współpracujemy też z Rainforest Alliance w zakresie certyfikacji naszych ziaren i zapewnienia zrównoważonych warunków życia dla naszych rolników, biorąc odpowiedzialność nie tylko za wspaniałą kawę, ale również ludzi z miejsc jej pochodzenia, którzy pomagają nam w naszej działalności.

Pozyskiwanie Żywności

REDUKCJA TŁUSZCZÓW, SOLI I CUKRU

Podobnie jak kawa, jedzenie jest ważną częścią kultury naszych kawiarni, więc nasze skupienie na najwyższej jakości jedzenia, które zasmakuje wszystkim, nigdy nie ustanie. Jesteśmy zaangażowani w zapewnienie wysokiej jakości, świeżej żywności, która zaspokoi różne gusta oraz ucieszy zwolenników zdrowego żywienia.
Nasz zespół rozwoju żywności nieustannie pracuje nad walorami odżywczymi naszej oferty, aby zmniejszyć zawartość soli i tłuszczów. Używamy czytelnego oznakowania oraz opisów, a wszelkie informacje o wartościach odżywczych można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Use of Cookies