Dołącz do Nas

Kariera

Przewiń po więcej
Bądź sobą. Z nami.

TO WIĘCEJ NIŻ PRACA

Naszym celem od samego początku było stworzenie wyjątkowego miejsca z przyjazną atmosferą i profesjonalną obsługą. Działamy i tworzymy lokalną społeczność. Nasze kawiarnie są przestrzenią, w której gość znajdzie chwilę dla siebie - to miejsce spotkań z przyjaciółmi, pracy i odpoczynku.

Green Caffè Nero to przede wszystkim ludzie. Nasi pracownicy sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi. Dlatego szukamy ciepłych, pozytywnych ludzi, którzy uwielbiają pracę z innymi i chcą do nas dołączyć.

To z pewnością coś więcej niż tylko praca. Oprócz licznych benefitów i szansy na pracę z niesamowitą grupą ludzi, oferujemy możliwość rozwoju kariery na różnych stanowiskach.

Jeśli chcesz być dumny z tego, co robisz każdego dnia, pragniesz być częścią fantastycznego zespołu, z niekończącymi się szansami na naukę i rozwój, to chcielibyśmy Cię poznać.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Dlaczego warto do nas dołączyć?

KORZYŚCI I BENEFITY

Praca w Green Caffè Nero oznacza dostęp do licznych benefitów, korzyści i codziennego wsparcia w pracy. Do tego dochodzi możliwość nauki i rozwoju... to wszystko sprawia, że jest to świetne miejsce do pracy.

training Profesjonalne szkolenia, niezależnie od wykonywanej pracy. Nie musisz mieć doświadczenia, aby zacząć u nas pracować growth Oferujemy jasny system rozwoju, w którym możesz rozwijać swoją karierę
drinks Nieograniczona ilość kawy oraz 2 darmowe posiłki w czasie pracy discounts Zniżki pracownicze. 50% rabatu na produkty Green Caffè Nero
friend Program poleceń pracowniczych – dodatkowa premia za polecenie znajomego do pracy service Platforma do nauki języków obcych
events Liczne wydarzenia i imprezy, konkurs Barista of the Year – każdy znajdzie coś dla siebie.
Miejsce do

NAUKI I ROZWOJU

Chcesz zrobić kolejny krok na ścieżce kariery? A może chcesz poznać tajniki świata kawy?

Z dumą możemy powiedzieć, że ponad 80% naszych kierowników kawiarni awansowało wewnętrznie - wierzymy, że jest to sposób na sukces. Co więcej, wielu naszych kierowników kawiarni i Area Managerów rozpoczynało swoją karierę za barem, podobnie jak nasze zespoły w biurze.
Możliwość rozwoju zawodowego jest nieograniczona, a każdego roku dziesiątki osób obejmuje u nas nowe stanowiska.

Każdy, kto pracuje w Green Caffè Nero, ma szansę na rozwój zawodowy.

AKTUALNE OFERTY PRACY

“ Pracuję w Green Caffè Nero od 2004 roku. Jedną z rzeczy, które najbardziej lubię w mojej pracy, jest obserwowanie mojego zespołu, który tak jak ja się rozwija. Aby pogłębiać swoją wiedzę i być lepszym kierownikiem, niedawno ukończyłem kurs Maestro. Zawsze stawiam ludzi na pierwszym miejscu, a kurs nauczył mnie, jak robić to w najlepszy możliwy sposób, zgodnie z wartościami, które dzielę z firmą. ”

Danka, Kierowniczka regionalna

ROZWÓJ OSOBISTY

Jesteśmy po to, by wspierać Cię na każdym etapie Twojej kariery. Dlatego zapewniamy szereg praktycznych i usystematyzowanych szkoleń – od baristy do kierownika kawiarni i wyżej. Będziesz miał okazję, aby poszerzyć swoją wiedzę o kawie czy doskonalić sztukę pienienia mleka. Pokażemy Ci jak zarządzać zespołem i zapewnić wysoką jakość obsługi klienta. I przez cały czas będziemy zachęcać Cię do dzielenia się swoimi pomysłami oraz opiniami.

 • Barista

  Nasi bariści są sercem Green Caffè Nero. Nie tylko tworzą kawę dla naszych klientów, ale dodatkowo potrafią zmienić ich życie – co dokumentują liczne wiadomości, które otrzymujemy od gości. Nie musisz posiadać doświadczenia, aby zostać baristą (zapewniamy wszystkie potrzebne szkolenia), ale musisz mieć w sobie ciekawość świata, lubić pracę z ludźmi i posiadać mnóstwo energii.

 • KIEROWNIK ZMIANY

  Kierownicy zmiany ściśle współpracują z kierownikiem kawiarni, aby wspólnie osiągać sukcesy. Motywowanie zespołu, doskonała obsługa klienta i pomoc w utrzymaniu standardów naszej marki są kluczowymi zadaniami na tym stanowisku. Kierownicy zmiany są na dobrej drodze do objęcia wyższych stanowisk w dalszej ścieżce kariery.

 • ZASTĘPCA KIEROWNIKA KAWIARNI

  Zastępcy Kierownika Kawiarni wiedzą, co jest potrzebne do prowadzenia odnoszącej sukcesy kawiarni. Nasze szkolenia pomagają im odkryć, w jaki sposób mogą wspierać i trenować innych. Wykorzystują te umiejętności w praktyce, aby pomóc wydobyć z zespołu to, co najlepsze.

 • KIEROWNIK KAWIARNI

  Jest to osoba w pełni odpowiedzialna za swoją kawiarnię. Nasi kierownicy są strażnikami wartości Green Caffè Nero i stanowią przykład dla całego zespołu. Odpowiadają za szkolenie nowych baristów, dbają o to, by kawiarnia spełniała standardy naszej marki i oczywiście, odnosiła sukcesy finansowe.

Use of Cookies