Aplikacja

Przewiń po więcej
Zdobywaj nagrody

WYJĄTKOWE OFERTY

Aplikacja Green Caffè Nero to najszybszy sposób na poranną kawę, dzięki któremu już nigdy nie zgubisz swojej karty lojalnościowej.

Dodaj swoją kartę płatniczą, aby bezpiecznie i szybko dokonywać płatności. Obserwuj, jak Twoje stempelki pojawiają się na cyfrowej karcie lojalnościowej, a przy okazji zdobywaj wyjątkowe nagrody.

Płać bezpiecznie • Zbieraj stempelki • Zdobywaj nagrody

Apple Store Google Play Store
Omiń kolejkę

ZAMÓW I ODBIERZ

Zaoszczędź mnóstwo czasu! Zamawiaj z wyprzedzeniem, zapomnij o kolejkach i zdobywaj przy tym wyjątkowe nagrody. Upewnij się, że masz najnowszą wersję aplikacji, aby zobaczyć opcję „Zamów i odbierz” na ekranie głównym. Jeśli jej nie widzisz – zaktualizuj swoją aplikację w App Store lub Google Play.

Wybierz kawiarnię, a następnie produkty, które chcesz zamówić. Należy dodać swoją kartę płatniczą, aby sfinalizować zamówienie. Dzięki temu wszystkie przyszłe płatności będą szybkie i bezpieczne.

Wyślemy Ci bieżący status zamówienia i powiadomimy, gdy będzie gotowe do odbioru. W kawiarni wyznaczyliśmy, łatwe do zauważenia miejsce, w którym będzie na Ciebie czekać kawa (lub inne produkty).

Use of Cookies