-
JASNE, ŚREDNIE CZY CIEMNE PALENIE? GDZIE ZNAJDUJE SIĘ TWÓJ IDEALNY SMAK?
Terminy takie jak jasne palenie, średnie palenie i ciemne palenie często pojawiają się na opakowaniach kawy. Ale dlaczego kawy są oznaczane według stopnia palenia? Jak różne poziomy palenia wpływają na smak? I co właściwie decyduje o tym, czy kawa jest jasno, średnio czy ciemno palona?
-
Kawa razem smakuje lepiej!
Jak sprawić przyjemność bliskiej osobie i samemu skorzystać z darmowej kawy? Właśnie ruszyła akcja „Kawa razem smakuje lepiej” dzięki której razem ze swoim znajomym możecie zyskać po voucherze na darmową kawę.
-
Czy kawa przyszłości to kawa mrożona? Kawa na zimno – inny sposób, nowe doznania
Kawa na zimno nie jest już tylko sezonowym trendem. To, co kiedyś było postrzegane jako orzeźwiająca alternatywa na lato, stało się jednym z najszybciej rozwijających się obszarów nowoczesnej kultury kawowej, a napoje mrożone są dziś wybierane przez cały rok.
-
Green Caffè Nero w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich!
Z ogromną radością ogłaszamy, że 18 otworzyliśmy dla Was nową kawiarnię. Tym razem zapraszamy w samo serce Warszawy – na zrewitalizowany Plac Pięciu Rogów, prosto do wnętrz legendarnego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25.
-
Złapane w kadrze przy kawie. Tak świętowaliśmy Dzień Kobiet na Twardej!
8 marca nasza kawiarnia w budynku Cosmopolitan zamieniła się w tętniące życiem studio fotograficzne. Nasze darmowe minisesje z okazji Dnia Kobiet to już wyczekiwana, coroczna tradycja, a w tym roku to właśnie na Twardej w budynku Cosmopolitan celebrowaliśmy ten wyjątkowy dzień razem z Wami, naszymi wspaniałymi Gościniami, sąsiadkami i stałymi bywalczyniami!
-
Brazylijska kawa, którą warto się delektować
Zapraszamy na filiżankę wyjątkowej kawy prosto z największego kawowego imperium świata – Brazylii.
-
Warszawa w obiektywie - Wernisaż 6. edycji Warszawskiego Maratonu Fotograficznego
Złapanie ducha stolicy w obiektywie to nie lada wyzwanie, ale uczestnicy Warszawskiego Maratonu Fotograficznego udowodnili, że potrafią robić to po mistrzowsku. 7 marca w Centrum Praskim Koneser odbył się oficjalny wernisaż, który podsumował ubiegłoroczne zmagania setek pasjonatów fotografii. Jak było? Zobaczcie sami!